מי אנחנו

אנחנו "חושבים מחוץ לקופסא" על מנת למנף את העסק שלך.

מי אנחנו

אנשים שמפגינים יושרה, אחריות ועבודת צוות. 
אנשים עם אנרגיה, התלהבות ואומץ להוביל. 
אנשים שבונים קשרים ויוצרים אינטראקציה עסקית.

אלו מגדירים אותנו. הם מכוונים את הפעולות וההתנהגות שלנו. הם משפיעים על הדרך שבה אנו עובדים אחד עם השני ועל הדרך שבה אנו משרתים את לקוחותינו ומתחברים לקהילות שלנו.

MK  הינה פירמת ראיית חשבון ויעוץ עסקי דינמית ובעלת אוריינטציה עסקית, המחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על יושרה, הגינות, אחריות ואתיקה מקצועית. הפירמה מנוהלת על ידי רו"ח, בעלת ניסיון רב שנים במתן שירותי ביקורת, מיסוי ויעוץ כלכלי לחברות ציבוריות, פרטיות ומלכ"רים. 

אנו רואים את הלקוח כמרכז הפעילות ומטרתנו היא לספק את צרכי הלקוח בכל נושא חשבונאי, כלכלי, ארגוני ועסקי. אנו מאמינים במקצוענות והענקת שירות יוצא דופן באמצעות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

חי
shutterstock_498224815

החזון שלנו

העצמת הפעילות העסקית של לקוחותינו ומתן ערך מוסף לכל לקוח.

 

הערכים שלנו

מקצוענות ללא פשרות

אנו שואפים לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר בכל תחום בו אנו עוסקים. לשם כך אנו בוחרים את אנשי המקצוע מהשורה הראשונה; ההון האנושי שלנו הינו בעל השכלה, ידע וניסיון רב שנים במתן שירותי חשבונאות, מיסוי ועבודות כלכליות. אנו משקיעים תשומות רבות בשמירה על הרמה המקצועית והטמעת הידע ללקוחות המשרד.

 

שירות יוצא דופן

אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז וכל לקוח הוא ייחודי וחשוב, לכן נשאף לתת פתרונות מיידים, יצירתיים ומותאמים ספציפית ללקוח. אנו מאמינים בטיפוח יחסים לטווח ארוך ובצמיחה משותפת יחד עם לקוחותינו. גישה זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לעמוד בפני אתגרים מקצועיים.

 

אחריות חברתית

אנו מאמינים בעשייה מתוך תחושת שליחות קהילתית ואחריות חברתית המטיבה עם העסק, עם עובדיו ועם סביבתו. האחריות החברתית מהווה יסוד לפעילותינו השוטפת והתנהלותנו היומיומית. האג'נדה שלנו היא "חשיבה מחוץ לקופסא" על מנת למנף את העסקים הסובבים אותנו ולהביא אותם לפסגות גבוהות יותר.

לא לחינם נאמר במקורותנו "אשת חיל מי ימצא". עבדתי רבות עם מיכל במספר מסגרות וקיבלתי שרות מיקצועי, זמין, איכותי, מהיר ומדויק. כיום במסגרת בחינה משותפת של דרך חדשה יחד אני משוכנע כי מיכל והתנהלותה קולעים להגדרה ולפרשנות. ברמה אישית בכוונתי לשתף פעולה עם מיכל בדרכה החדשה וברמה הכללית אני שמח להמליץ על מיכל בכל מסגרת פיננסית שתבחר לעסוק.
unnamed
יעקב כהן, רו"ח
לשעבר מנהל כספים של מתימו"פ, עמותה ממשלתית וראש אגף תקציב בנת"ע, חברה ממשלתית.
זכיתי לעבוד עם מיכל בשיתוףפעולה מצוין. המקצוענות, השירותיות והפתיחות המחשבתית במהלך עבודתינו המשותפת היו יוצאות דופן באיכותן גם בפרספקטיבה מקצועית ארוכת שנים. אני מאחל לה ומשוכנע שאי"ה תצליח בהמשך דרכה.
logo2
דב פלדמן, רו"ח
CFO קבוצת תדביק